Scroll to top

Şirket Profili

Yaratıcılık Daha Etkili Olarak Düşünmektir

Mutfağınıza benzersiz detaylar katıyoruz. Mutfak ve Ev gereçlerinde 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübeyle birçok mutfağı inşa ettik ve mutfaktaki başarının arkadasındaki gizli destekçi olduk
.

Mutfakta başarılı olmanıza yardımcı oluyoruz

1983 yılında Ümraniye’de kurulan emaye tesisleri ile faaliyet gösteren KASSAN Emaye; Isıtma, Otomotiv yan sanayi paçaları ve fason imalat yapan tesise sahip iken 2008 yılı itibariyle Ümraniye’deki tesisinin yanı sıra Büyükçekmece’ye kurmuş olduğu yeni tesisi ile Ankastre fırın, Ankastre ocak imalatında başlamış olup, çalışmalarına bu tesislerinde devam etmektedir.
2008 yılına kadar sadece emaye ile faaliyet gösteren KASSAN; Ankastre cihaz sektöründe iç piyasada farklı firmalara kendi markalarında fason imalat ile başlamış olup 2012 yılı itibariyle ankastre ocak, fırın, aspiratör, davlumbaz, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, gibi ürünleri bünyesine katarak ürün yelpazesini genişletmiş ve bunun yanı sıra kendi markası olan LANOVA Ankastre ürünlerini ’de Türkiye pazarına girerek pazardaki yerini almış bulunmaktadır. 2012 yılında Türkiye pazarında LANOVA Markası İle piyasaya giren KASSAN yurt genelinde 55 bayi, 25’i münhasır olan 195 yetkili satış sonrası servis ile hizmet veren LANOVA, en yeni tasarımlar en şık ve kullanışlı ürünler ile Türkiye’nin en çeşitli ankastre ürün gamını sunmaktadır.
En yeni tasarımları, en şık ve kullanışlı ürünleri tüm dünya ile aynı anda sizlerle buluşturan LANOVA tüm ürünlerimiz tek tek ele alınıp bağımsız değerlendirileceği gibi mutfaklarında estetik ve fonksiyonelliği buluşturmak isteyenler için de sistem mantığıyla set olarak tercih edilebiliyor. Ürün gamına eklemiş olduğu yeni seri renkli ankastre fırın, ocak, davlumbaz ile Türkiye pazarında ankastre cihaz sektöründe yeniliğe imza atmış ve bu başarıyı ARGE ve kalite kontrol mühendislerinin yeni nesil ürünleri geliştirmesiyle gelecek dönemlerde tüketicimizin beğenisine sunacağı birçok yeni model ürünü bu teknoloji ile kullanmaktadır.
Lanova olarak sadece satışta değil, satış sonrasında da ürünlerimizin arkasındayız. Tüm ürünlerimize malzeme ve üretimden kaynaklanan hatalara karşı ise 2 yıl garanti yanında isteyen kullanıcılarımız ürüne göre ek garanti alabiliyor.Lanova; Türkiye’de garanti avantajları yanında, ürünleri kullanan müşterilerimizin memnuniyetini yakından takip etmektedir. Call Center birimimiz ,her müşterimizi tek tek arayıp, müşteri memnuniyetini yakından takip etmek ve müşteri dilek ve şikâyetlerini öğrenmek için haftanın 5 günü hizmet vermektedir.

Mutfaktaki en büyük destekçiniziz;

bu da yiyeceklerinizi yıkamadan pişirmeye ve kötü kokulardan arındırmaya kadar birçok anlama gelmektedir.